Kontakt

Alla dina vanliga kontaktpersoner på Ellermore finns kvar på Gullers Grupp!

 

Beatrice Åberg

beatrice.aberg@gullers.se 0732-47 64 47

Carola Ristoff

carola.ristoff@gullers.se 0705-69 95 67

Catrin Rudling

catrin.rudling@gullers.se 0707-47 99 52

Jesper Widén

jesper.widen@gullers.se 0708-32 12 55

Johan Good

johan.good@gullers.se 0708-97 11 11

Johan Lundgren

johan.lundgren@gullers.se 0708-87 25 59

Lisbeth Pedersen

lisbeth.pedersen@gullers.se 0703-86 84 72

Lotta Senelius

lotta.senelius@gullers.se 0706-14 84 55

Suzanne Hammarvid

suzanne.hammarvid@gullers.se 0707-38 40 05

 
 
Här hittar du kontaktuppgifter till övriga medarbetare